Plastové nádrže Condor plast- výhody a využitie


várané plastové nádrže a žumpyVýhody - zvárané podzemné plastové nádrže Condor plast

 • Ľahká manipulácia
 • Jednoduché osadenie
 • Dlhá životnosť - Žiadna korózia
 • Zaručená 100% vodotesnosť
 • Odolnosť voči chemicky agresívnym látkam
 • Slovenský výrobok
 • CERTIFIKOVANÉ podzemné plastové nádrže
 • Zabezpečenie dopravy na miesto realizácie
 • Bez potreby obetónovania
 • Ľahká údržba a jednoduché čistenie nádrže
 • Hladké steny zabraňujú zachytávaniu nečistôt a šíreniu zápachu
 • Pomer cena / kvalita

Všetky naše podzemné plastové nádrže sú vyrábané z prvotriedneho polypropylénu. Spoločnosť Condor plast, s.r.o. nepoužíva recykláty pochybného pôvodu, ktoré by znižovali kvalitu ponúkaných podzemných plastových nádrží. Naše podzemné plastové nádrže sa vyznačujú vysokou kvalitou, sú staticky prepočítané a konštrukčne vyvinuté tak, aby prinášali zákazníkom spokojnosť a úžitok niekoľko desiatok rokov. Samozrejmosťou je, že všetky naše výrobky ako zvárané podzemné plastové nádrže, plastové odlučovače tukov, plastové odlučovače ropných látok ako aj plastové vodomerné šachty sú certifikované.

Zvárané podzemné plastové nádrže typovej rady PN, PL, plastové vodomerné šachty rady VS, plastové odlučovače tukov OTV ako aj odlučovače ropných látok sú samonosné, teda bez potreby obetónovaniaNaše podzemné plastové nádrže každého druhu slúžia na osadenie do zelenej zóny, bez zaťaženia mechanizmami. Pri osádzaní treba postupovať podľa návodu na osadenie. Plastové podzemné nádrže sa osádzajú na betónové alebo štrkové lôžko podľa potreby. Na obsyp sa požije triedený riečny štrk frakcie 4/8mm, ktorý plní drenážnu funkciu, nakoľko zabezpečuje odtekanie vody okolo nádrže a tým znižuje tlak terénu na podzemnú plastovú nádrž alebo plastovú vodomernú šachtu. Je dôležité dodržať pokyny v návode na osadenie, pretože ak by sa podzemná plastová nádrž obsypávala zeminou, terén po nasiaknutí vodou by vytváral príliš veľký tlak na plastovú nádrž.  

Súčasťou každej nádrže je pochôdzny uzamykateľný poklop, prítokové/odtokové potrubie alebo gumové tesnenie podľa potreby, atest vodotesnosti, vyhlásenie zhody, návod na osadenie a obsluhu.

Spoločnosť Condor plast, s.r.o. ponúka svoje podzemné plastové nádrže podľa potreby v rôznych veľkostiach, od 3m³ až po 30m³Nakoľko vodárenské spoločnosti pôsobiace na území Slovenskej republiky nemajú jednotné technické požiadavky a normy na vodomerné šachty, preto Condor plast, s.r.o. ponúka plastové vodomerné šachty v rôznych prevedeniach, aby vyhovovovali rôznym požiadavkam vodárenských spoločností a tým boli použiteľné do každého regiónu v Slovenskej republike.

Využitie - zvárané podzemné plastové nádrže Condor plast

Podzemné plastové nádrže značky Condor plast sú vyvinuté a skonštruované tak, aby spĺňali rôzne požiadavky a tým našli rozsiahle uplatnenie či už v domácnostiach tak aj priemysle.

 

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie