O nás


Spoločnosť Condor plast s.r.o. sa zaoberá výrobou a predajom zváraných plastových výrobkov. Spoločnosť, so sídlom vo Veľkom Mederi, vznikla na základe dlhodobých partnerských vzťahov s odborníkmi na plastovú výrobu a na základe našej spoločnej kvalifikovanej spolupráce Vám prinášame naše kvalitné výrobky. Naše portfólio tvoria prevažne zvárané plastové nádrže, plastové bazény a atypická plastová výroba.

V našej moderne a profesionálne vybavenej výrobnej hale pracujú len vyškolení pracovníci a to nám zaručuje výrobu plastových nádrží a iných výrobkov najvyššej kvality. Ponúkame Vám kvalitné samonosné zvárané podzemné plastové nádrže, plastové žumpy, dažďové nádrže, nádrže na úžitkovú vodu, pitnú vodu, požiarne nádrže, plastové vsakovacie nádrže, vodomerné šachty, šachty na studne, odlučovače tukov...

Zváranie plastov / technológia

Na výrobu našich produktov používame polypropylénové dosky, ktoré majú rôznu využiteľnosť a sú vhodné aj do chemicky agresívneho prostredia. Našou prioritou sú kvalitné produkty, preto pri výrobe požívame výhradne homogénne materiály 1. akosti. Polypropylénové dosky sú vhodné na tepelné tvarovanie a zváranie pomocou tepelných telies. Pri výrobe používame tepelné telesá ako CNC zváracie pravítko, ručné zváračky od Švajčiarskeho výrobcu Leister – extrúder Fusion a Triac, ako aj ručné zváračky na tupo.

Každý náš výrobný pracovník pravidelne absolvuje kurzy zvárania plastov a je držiteľom Európskeho zvárača plastov. Aj vďaka týmto prednostiam vieme poskytnúť kvalitné výrobky z dlhou životnosťou.

 

Výroba a predaj - zvárané plastové nádrže, plastové bazény, atypická plastová výroba

Zákazník si žiada vysokú kvalitu za rozumnú cenu. U nás nájdete oboje.

Spoločnost sídli vo Veľkom Mederi, avšak našu výrobnú prevádzku a vzorkovú predajňu na plastové nádrže nájdete v neďalekej obci Brestovec. Tu máte možnosť vidieť naše plastové nádrže, plastové bazény a naše ostatné výrobky v skladových priestoroch a presvedčiť sa o tom, že naša výrobná hala zodpovedá najprísnejším kritériám a normám, aby sme mohli prinášať na trh výrobky navyššej európskej kvality.

U nás je zákazník skutočne na prvom mieste , a preto  nás neváhajte kontaktovať. Či už nám zavoláte, napíšete alebo prídete osobne navštíviť našu výrobnú prevádzku so vzorkovou predajňou, náš odborne vyškolený personál Vám ochotne pomôže nájsť najvhodnejšie riešenie pre Vašu situáciu a požiadavky.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu. 

 

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie